Мікрофон DNA In-Ear

Мікрофон DNA In-Ear
Під замовлення
Відгуків ще немає. Написати відгук
8978грн.
В закладки
До порівняння


Виробники DNA
Модель: 1478027817
Артикул: 26091

DNA IN-EAR - цифрова безпроводова система моніторингу звуку, що складається з навушників, приймача браслета і передавача УВЧ-хвиль, закритого в елегантному міцному корпусі, призначеного для професійного використання.

Якісне внутріканальне бездротове пристрій для прослуховування на основі цифрових технологій.

Комплект для моніторингу звуку складається з пари навушників, ультракороткохвильового (UHF) передавача і смугового аудиоприемника (поясний рами).

Все це поміщено в елегантний валізу, наповнений м'яким технічної губкою зі спеціально підготовленими виїмками для зберігання і безпечного перенесення обладнання.

Приймач оснащений легко читаним дисплеєм і ІК-портом (інфрачервоний датчик), що дозволяє синхронізувати вихідний сигнал з приймачем.

У верхній частині корпусу розташований поворотний потенціометр потужності і гучності, індикатор рівня потужності, роз'єм для підключення навушників і дві антени, завдяки яким збирається відправляється передавачем сигнал.

Пристрій живиться від двох батарейок АА, які дозволяють приймача інтенсивно працювати до 8 годин!

Друга частина системи - передавач радіохвиль з діапазоном частот від 518 до 542 МГц.

На задній панелі корпусу розташовані два комбінованих входу XLR / Jack для лівого (L) і правого (R) каналу з поворотними потенціометрами гучності, jack вхід (1/4 "), роз'єм для підключення блоку живлення ( у комплекті) і антенний роз'єм BNC.

У передній частині знаходиться перемикач живлення, роз'єм для навушників з потенціометром гучності, а також панель управління з кнопками «Вгору», «Вниз», «Встановити» і чітким РК-дисплеєм.

В ньому відображаються поточні параметри системи звукового моніторингу, такі як рівень якості сигналу, установка частоти встановленого або вибраного каналу передачі даних.

DNA In-Ear - це професійна система моніторингу, яка особливо цінується музикантами та вокалістами, традиційними обручками групами, компаніями, що займаються організацією заходів, а також ді-джеями.

Набір усуває необхідність в гучномовцях великого розміру і громіздкою проводці. Він також відмінно працює в місцях з обмеженим простором.

Він простий у використанні і дуже ергономічний.

Якщо вам цікаво, який бездротової моніторинг вибрати для своїх потреб, варто звернути увагу на бренд DNA!

Технічні характеристики:

Модуляція: Π / 4 - DQPSK
Діапазон частот: 518-542 МГц, 2x100 / 4x50CH
Частота дискретизації: 48 кГц
Швидкість передачі даних: 204,8 кбіт / с
Динамічний діапазон:> 90 дБ
Спільне гармонійне спотворення: <0,1%
Затримка передачі звуку: <3 мс
Ставлення звуку до шуму:> 96 дБ
Частотний діапазон: 30 ~ 20 кГц
Чутливість RX: <-94 дБм
Розміри валізи: 41 х 27 х 12,5 див.

Характеристики
Гарантійний термін, міс 12
Состояние Новое
Тип Динамический
На початок сторінки