Мікрофон DNA VM –Dual Vocal Head Set

Мікрофон DNA VM –Dual Vocal Head Set
Під замовлення
Відгуків ще немає. Написати відгук
8886грн.
В закладки
До порівняння


Виробники DNA
Модель: 1477975363
Артикул: 26086

DNA VM - DUAL VOCAL HEAD SET - це високоякісна бездротова мікрофонна система, заснована на цифрових технологіях. Комплект складається з приймача (УВЧ), бездротового мікрофона і передавача на зап'ясті (так званий «бодипад»), забезпеченого мікрофоном, розміщених на голові. Сет ідеально підходить для невеликих концертів і живих виступів, під час заходів, на весіллях, а також для роботи лекторів та мобільних ді-джеїв.

Передавачі - мікрофон і бодипад - оснащені чітким РК-дисплеєм і ІК-портом (інфрачервоний приймач), який дозволяє синхронізувати вихідний сигнал з приймачем. У верхній частині корпусу браслета-передавача знаходиться антена для бездротового зв'язку і сигнальний роз'єм. Пристрої живляться від двох батарейок АА, що дозволяє мікрофонів працювати до 8 годин!

Інша частина системи - приймач радіохвиль з діапазоном частот від 518 до 542 МГц. На задній стороні корпусу знаходяться виходи XLR для каналів A і B, вихід jack (1/4 дюйма), роз'єм для джерела живлення і два антенних роз'єми BNC. На передній панелі знаходиться вимикач живлення, два потенціометра гучності, інфрачервоний приймач і подвійна панель керування з РК-дисплеєм. Він показує поточні параметри системи, такі як рівень сигналу RF / AF, налаштування частоти приймача, вибраний робочий канал, а також те, чи включені в даний момент мікрофони чи ні. Використовуючи кнопки «Вгору», «Вниз» і «Встановити», ми можемо вручну вибрати частоту або виконати автоматичне сканування, під час якого системних пристроїв буде призначена незмінна частота.

Набір з двома вокальними головками серії VM - це професійна мікрофонна система, яка особливо цінується музикантами та співаками, весільними колективами, організаторами заходів і ді-джеями. Його також охоче використовують вчителі, лектори, тренери з фітнесу, диктори та диктори, а також компанії та установи, пов'язані зі звуковою індустрією. Якщо вам цікаво, який набір бездротових мікрофонів вибрати для ваших потреб, варто звернути увагу на бренд DNA в музичному магазині Music Express.
Технічні характеристики:
Модуляція: Π / 4 - DQPSK
Діапазон частот: 518-542 МГц, 2x100 / 4x50CH
Частота дискретизації: 48 кГц
Швидкість передачі даних: 204,8 кбіт / с
Динамічний діапазон:> 90 дБ
Спільне гармонійне спотворення: <0,1%
Затримка передачі звуку: <3 мс
Ставлення звуку до шуму:> 96 дБ
Частотний діапазон: 30 ~ 20 кГц
Чутливість RX: <-94 дБм

Характеристики
Гарантійний термін, міс 12
Колір Черный
Состояние Новое
Тип Динамический
На початок сторінки